PA4342.151NLT
5S-PA4342.151NLT
PA4342.151NLT
FIXED IND 150NH 43A 0.6 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4342NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:150nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):43A
Q @ Freq:75A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.6 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.406"" W (11.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"