PA4342.122NLT
5S-PA4342.122NLT
PA4342.122NLT
FIXED IND 1.2UH 17A 3.8 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4342NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:1.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):17A
Q @ Freq:33A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.8 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.406"" W (11.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"