PA4341.822NLT
5S-PA4341.822NLT
PA4341.822NLT
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
Type:-
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4A
Q @ Freq:7.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:68 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"