PA4341.751NLT
5S-PA4341.751NLT
PA4341.751NLT
FIXED IND 750NH 14.5A 6.6 MOHM
Type:-
Inductance:750nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):14.5A
Q @ Freq:24.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:6.6 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"