PA4341.682NLT
5S-PA4341.682NLT
PA4341.682NLT
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.5A
Q @ Freq:8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:60 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"