PA4341.681NLT
5S-PA4341.681NLT
PA4341.681NLT
FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
Type:-
Inductance:680nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):15.5A
Q @ Freq:25A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.5 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"