PA4341.601NLT
5S-PA4341.601NLT
PA4341.601NLT
FIXED IND 600NH 16A 5.2 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4341NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:600nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):16A
Q @ Freq:25.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.2 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"