PA4341.562NLT
5S-PA4341.562NLT
PA4341.562NLT
FIXED IND 5.6UH 5A 48 MOHM SMD
Type:-
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):5A
Q @ Freq:9A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:48 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"