PA4341.473NLT
5S-PA4341.473NLT
PA4341.473NLT
FIXED IND 47UH 1.75A 363 MOHM
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.75A
Q @ Freq:2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:363 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"