Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4341.471NLT
PA4341.471NLT
5S-PA4341.471NLT
PA4341.471NLT
FIXED IND 470NH 17.5A 4.2 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 470nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 17.5A |
| Q @ Freq: | 26A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 4.2 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)" |