PA4341.332NLT
5S-PA4341.332NLT
PA4341.332NLT
FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):6A
Q @ Freq:13.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:30 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"