Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4341.331NLT
PA4341.331NLT
5S-PA4341.331NLT
PA4341.331NLT
FIXED IND 330NH 20A 3.9 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 330nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 20A |
| Q @ Freq: | 32A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 3.9 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)" |