PA4341.252NLT
5S-PA4341.252NLT
PA4341.252NLT
FIXED IND 2.5UH 7A 22 MOHM SMD
Type:-
Inductance:2.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7A
Q @ Freq:13A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:22 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"