PA4341.201NLT
5S-PA4341.201NLT
PA4341.201NLT
FIXED IND 200NH 24A 2.5 MOHM SMD
Type:-
Inductance:200nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):24A
Q @ Freq:41A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.5 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"