PA4341.182NLT
5S-PA4341.182NLT
PA4341.182NLT
FIXED IND 1.8UH 8.5A 17 MOHM SMD
Type:-
Inductance:1.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):8.5A
Q @ Freq:16A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:17 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"