PA4341.152NLT
5S-PA4341.152NLT
PA4341.152NLT
FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4341NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:18A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:15 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"