PA4341.151NLT
5S-PA4341.151NLT
PA4341.151NLT
FIXED IND 150NH 27A 1.9 MOHM SMD
Type:-
Inductance:150nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):27A
Q @ Freq:45A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.9 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"