PA4341.123NLT
5S-PA4341.123NLT
PA4341.123NLT
FIXED IND 12UH 3.3A 93 MOHM SMD
Type:-
Inductance:12|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.3A
Q @ Freq:5.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:93 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"