PA4341.122NLT
5S-PA4341.122NLT
PA4341.122NLT
FIXED IND 1.2UH 10A 12 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4341NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:1.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):10A
Q @ Freq:20A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:12 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"