PA4341.102NLT
5S-PA4341.102NLT
PA4341.102NLT
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4341NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):11A
Q @ Freq:22A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:10 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.299"" L x 0.272"" W (7.60mm x 6.90mm)","0.118"" (3.00mm)"