PA4340.562NLT
5S-PA4340.562NLT
PA4340.562NLT
FIXED IND 5.6UH 4.25A 63 MOHM
Product Description
Series:PA4340NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.25A
Q @ Freq:4.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:63 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.118"" (3.00mm)"