Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4340.331NLT
PA4340.331NLT
5S-PA4340.331NLT
PA4340.331NLT
FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | PA4340NLT |
| Function: | Molded |
| Type: | - |
| Inductance: | 330nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 14A |
| Q @ Freq: | 18A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.118"" (3.00mm)" |