PA4340.102NLT
5S-PA4340.102NLT
PA4340.102NLT
FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4340NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7A
Q @ Freq:11A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:14 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.118"" (3.00mm)"