Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4335.681NLT
PA4335.681NLT
5S-PA4335.681NLT
PA4335.681NLT
FIXED IND 680NH 3.15A 43 MOHM
| Type: | Iron |
| Inductance: | 680nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 3.15A |
| Q @ Freq: | 3.5A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 43 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 67MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.106"" L x 0.087"" W (2.70mm x 2.20mm)","0.047"" (1.20mm)" |