PA4335.472NLT
5S-PA4335.472NLT
PA4335.472NLT
FIXED IND 4.7UH 1.25A 260 MOHM
Product Description
Series:PA4335
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.25A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:260 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:23MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.106"" L x 0.087"" W (2.70mm x 2.20mm)","0.047"" (1.20mm)"