PA4335.152NLT
5S-PA4335.152NLT
PA4335.152NLT
FIXED IND 1.5UH 2.4A 72 MOHM
Product Description
Series:PA4335
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.4A
Q @ Freq:2.9A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:72 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:38MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.106"" L x 0.087"" W (2.70mm x 2.20mm)","0.047"" (1.20mm)"