PA4334.472NLT
5S-PA4334.472NLT
PA4334.472NLT
FIXED IND 4.7UH 900MA 156 MOHM
Product Description
Series:PA4334
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):900mA
Q @ Freq:900mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:156 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:31MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.047"" (1.20mm)"