PA4334.242NLT
5S-PA4334.242NLT
PA4334.242NLT
FIXED IND 2.4UH 1.6A 88 MOHM
Product Description
Series:PA4334
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:2.4|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:1.15A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:88 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:47MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.047"" (1.20mm)"