PA4334.221NLT
5S-PA4334.221NLT
PA4334.221NLT
FIXED IND 220NH 3A 22 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4334
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:220nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3A
Q @ Freq:5.3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:22 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:328MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.047"" (1.20mm)"