PA4334.104NLT
5S-PA4334.104NLT
PA4334.104NLT
FIXED IND 100UH 210MA 3.718 OHM
Product Description
Series:PA4334
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):210mA
Q @ Freq:210mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.718 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.047"" (1.20mm)"