PA4333.682NLT
5S-PA4333.682NLT
PA4333.682NLT
FIXED IND 6.8UH 3.2A 64 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4333
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):3.2A
Q @ Freq:3.2A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:64 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:14MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.268"" W (7.40mm x 6.80mm)","0.126"" (3.20mm)"