PA4333.681NLT
5S-PA4333.681NLT
PA4333.681NLT
FIXED IND 680NH 9.5A 8.7 MOHM
Product Description
Series:PA4333
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:680nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9.5A
Q @ Freq:12.8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:8.7 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:57MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.268"" W (7.40mm x 6.80mm)","0.126"" (3.20mm)"