PA4333.332NLT
5S-PA4333.332NLT
PA4333.332NLT
FIXED IND 3.3UH 4.6A 30.5 MOHM
Product Description
Series:PA4333
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.6A
Q @ Freq:4.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:30.5 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:23MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.268"" W (7.40mm x 6.80mm)","0.126"" (3.20mm)"