PA4333.153NLT
5S-PA4333.153NLT
PA4333.153NLT
FIXED IND 15UH 2.5A 127 MOHM
Product Description
Series:PA4333
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.5A
Q @ Freq:3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:127 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:11MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.291"" L x 0.268"" W (7.40mm x 6.80mm)","0.126"" (3.20mm)"