PA4331.682NLT
5S-PA4331.682NLT
PA4331.682NLT
FIXED IND 6.8UH 1.1A 340 MOHM
Product Description
Series:PA4331
Function:Wirewound
Type:Iron
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.1A
Q @ Freq:1.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:340 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:16MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.126"" L x 0.126"" W (3.20mm x 3.20mm)","0.047"" (1.20mm)"