PA4330.102NLT
5S-PA4330.102NLT
PA4330.102NLT
FIXED IND 1UH 2.35A 90 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4330
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.35A
Q @ Freq:3.35A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:90 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:70MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,1MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.087"" L x 0.071"" W (2.20mm x 1.80mm)","0.039"" (1.00mm)"