PA4322.473NLT
5S-PA4322.473NLT
PA4322.473NLT
FIXED IND 47UH 460MA 270 MOHM
Product Description
Series:PA4322
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):460mA
Q @ Freq:380mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:270 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.201"" L x 0.201"" W (5.10mm x 5.10mm)","0.122"" (3.10mm)"