Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4322.104NLT
PA4322.104NLT
5S-PA4322.104NLT
PA4322.104NLT
FIXED IND 100UH 300MA 580 MOHM
Product Description
| Series: | PA4322 |
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 300mA |
| Q @ Freq: | 260mA |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 580 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.201"" L x 0.201"" W (5.10mm x 5.10mm)","0.122"" (3.10mm)" |