PA4321.683NLT
5S-PA4321.683NLT
PA4321.683NLT
FIXED IND 68UH 1.6A 176 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4321
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.6A
Q @ Freq:1.28A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:176 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.394"" L x 0.402"" W (10.00mm x 10.20mm)","0.201"" (5.10mm)"