PA4321.474NLT
5S-PA4321.474NLT
PA4321.474NLT
FIXED IND 1.47MH 520MA 886 MOHM
Product Description
Series:PA4321
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:1.47mH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):520mA
Q @ Freq:430mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:886 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.394"" L x 0.402"" W (10.00mm x 10.20mm)","0.201"" (5.10mm)"