PA4321.332NLT
5S-PA4321.332NLT
PA4321.332NLT
FIXED IND 3.3UH 6.32A 10 MOHM
Product Description
Series:PA4321
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):6.32A
Q @ Freq:4.62A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:10 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.394"" L x 0.402"" W (10.00mm x 10.20mm)","0.201"" (5.10mm)"