PA4321.152NLT
5S-PA4321.152NLT
PA4321.152NLT
FIXED IND 1.5UH 7.8A 5.1 MOHM
Product Description
Series:PA4321
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7.8A
Q @ Freq:5.44A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.1 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.394"" L x 0.402"" W (10.00mm x 10.20mm)","0.201"" (5.10mm)"