PA4320.473NLT
5S-PA4320.473NLT
PA4320.473NLT
FIXED IND 47UH 4.2A 56 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4320
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):4.2A
Q @ Freq:4.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:56 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.402"" (10.20mm)"