PA4320.153NLT
5S-PA4320.153NLT
PA4320.153NLT
FIXED IND 15UH 7A 22 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4320
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7A
Q @ Freq:8.3A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:22 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.402"" (10.20mm)"