PA4320.104NLT
5S-PA4320.104NLT
PA4320.104NLT
FIXED IND 100UH 2.8A 125 MOHM
Product Description
Series:PA4320
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):2.8A
Q @ Freq:3.1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:125 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.402"" (10.20mm)"