PA4320.103NLT
5S-PA4320.103NLT
PA4320.103NLT
FIXED IND 10UH 7.6A 16 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4320
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):7.6A
Q @ Freq:9.6A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:16 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.472"" L x 0.472"" W (12.00mm x 12.00mm)","0.402"" (10.20mm)"