PA4319.684NLT
5S-PA4319.684NLT
PA4319.684NLT
FIXED IND 680UH 290MA 1.98 OHM
Product Description
Series:PA4319
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:680|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):290mA
Q @ Freq:220mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.98 Ohm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.160"" (4.10mm)"