PA4319.473NLT
5S-PA4319.473NLT
PA4319.473NLT
FIXED IND 47UH 920MA 155 MOHM
Product Description
Series:PA4319
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):920mA
Q @ Freq:740mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:155 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.160"" (4.10mm)"