PA4319.332NLT
5S-PA4319.332NLT
PA4319.332NLT
FIXED IND 3.3UH 3.28A 18 MOHM
Product Description
Series:PA4319
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):3.28A
Q @ Freq:2.74A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:18 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.160"" (4.10mm)"