PA4319.103NLT
5S-PA4319.103NLT
PA4319.103NLT
FIXED IND 10UH 1.92A 38 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4319
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.92A
Q @ Freq:1.64A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:38 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,"Nonstandard, Corner Terminals",-,"0.287"" L x 0.287"" W (7.30mm x 7.30mm)","0.160"" (4.10mm)"